Zasady postępowania


PORADNIK

 

Wiemy, że śmierć bliskiej osoby, to dla każdego z nas bardzo stresujący moment, zwłaszcza gdy pierwszy raz mamy styczność z organizacją pochówku.
Poniżej znajdą Państwo kilka podpowiedzi, które mogą okazać się pomocne.

 

JEŻELI ZGON NASTĄPIŁ W DOMU:

 

1. W pierwszej kolejności należy wezwać lekarza, dzwoniąc pod nr 999 lub 112, w celu stwierdzenia zgonu. Od lekarza otrzymają Państwo kartę zgonu, która jest podstawą do otrzymania aktu zgonu w urzędzie stanu cywilnego, lub kartę informacyjną. Oba te dokumenty są podstawą do przetransportowania ciała.

 

2. W międzyczasie mogą Państwo wybrać i powiadomić zakład pogrzebowy o zaistniałej sytuacji. Nasza firma będzie do całkowitej Państwa dyspozycji i niezwłocznie po wystawieniu dokumentu przez lekarza, ciało osoby zmarłej zostanie przewiezione do posiadanej przez nas chłodni.

 

3. W celu omówienia szczegółów pogrzebu prosimy udać się do naszego biura przy ul. 3 Maja 1 w Siemiatyczach,

lub skontaktować się telefonicznie 604 716 288.

 

4. Karta zgonu i dowód osobisty osoby zmarłej są niezbędne do załatwienia wszelkich formalności w urzędzie. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc we wszystkich sprawach formalnych.

 

JEŻELI ZGON NASTĄPIŁ W SZPITALU LUB PLACÓWCE OPIEKUŃCZEJ:

 

1. Konieczne jest uzyskanie karty zgonu i zwolnienie z sekcji.

 

2. Prosimy skontaktować się z nami. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc we wszystkich sprawach formalnych.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę.

 

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt pod numerem

 

604 716 288 lub 85 655 31 19

In any case, if human consciousness comes from http://www.divephotoguide.com/user/jillgoslinga god`s consciousness, what is the source of god`s consciousness.